Список спорядження для літнього трекінгу

Взуття — самий головний елемент походу. В ідеалі мати гірські черевики, з хорошою підошвою, високою шнурівкою, що б тримали гомілку. Але для літніх походів підійдуть і кросівки, з твердою надійною підошвою. Взуття перед подорожжю обов'язково треба розносити — кілька разів вийти в ньому на тренування або можливо в похід вихідного дня.
Сандалії. Під час привалів і стоянок в гарну погоду буде набагато приємніше знаходитися в сандалях, ніж в черевиках.
Шкарпетки. Саме вони забезпечують тепло ніг, а не черевики. Їх набагато простіше висушити або замінити в разі намокання. Для походу ідеально мати пару теплих (вовняних, флісових, лижних) та 2-3 пари тонких (бажано треккингових) шкарпеток. Одну пару завжди добре мати запаковану в герметичний пакет.
Футболка. (2-3 шт.) Добре якщо у вас є хоча б одна термофутболка. У ній буде тепліше спати, або якщо стане прохолодно — пересувати протягом дня.
Походні штани. Легкі штани з нейлону, які одягаються поверх термобілизни або на голе тіло і захищають від вітру або сонця. Добре якщо у вас будуть ще й термо штани, будуть корисні для сну та на утеплення, раптом в горах вам стане прохолодно.
Куртка (вітровка або анорак). В горах вітер може бути дуже сильним, тому куртка, яка вас буде захищати від вітру вкрай важливий елемент.
Рюкзак на 60-80 літрів. Дівчаткам не менше 60 літрів, хлопчикам не менше 80 літрів.
Накидка на рюкзак. Навіть при наявності накидки всі речі варто скласти в пакети, особливо спальник.
Кружка, ложка, тарілка. Порожня пляшка 1.5 літра, для набору води. Прохання зняти з неї всі етикетки, бо вони все одно відклеїться і будуть літати та засмічувати гори.

Ви можете придбати потрібний одяг, взуття та аксесуари в нашому магазині Envy sport. Гарного походу.asummerwrite