Вийти за межі можливостей з Adrun!

  • Media

Приготуйтеся, адже життя — це боротьба. Хто сказав, що це буде легко? Хто сказав, що це буде неможливо? Час рухає світом. А що рухає часом? Ви! Займіть свою лінію фронту і вийди за межі своїх можливостей.

Сьогодні бренд Adrun активно набирає популярність в країнах Європи та США. Мета бренду полягає тому, щоб спонукати людей вести здоровий спосіб життя шляхом прогулянок і активних занять. З самого початку компанія розробників була зосереджена на тому, щоб зробити максимально комфортний, легкий і гнучкий продукт.

Adrun14

НАРОДИВСЯ ДЛЯ ПЕРЕТВОРЕННЯ!
Компанія була заснована в червні 1991 року в Бразилії та за короткий час набирала обертів, міцно завойовуючи позиції на ринку як солідна компанія, відома головним чином своєю неперевершеною якістю.

КРАЩЕ З кожною колекцією!
У новій колекції Adrun ви знайдете нові технологічні застосування, такі як версія підошви EVA з опуклими краями, та нові, неймовірно практичні, конструкції зі шкіри. Для забезпечення кращого комфорту у всіх лініях взуття використовується нова устілка INFINITY FLEX, яка була інтегрована з неймовірною технологією нескінченної пам'яті для поглинання ударів і більшого комфорту при посадці.

FIT і WALK
Два запуску, які гарантовано будуть успішними! З підошвами EVA високої щільності та функціями, які ще більше підвищують комфорт при фізичних навантаженнях.

Adrun11

Fit - нова підошваа EVA з вигнутими краями для хорошої стійкістю. Забезпечує оптимальне поглинання удару, легкість, м'якість і гнучкість у використанні. Складна шкіра і тканини внахлест, нанесені методом прямого злиття, забезпечують набагато більший комфорт при носінні.
WALK - взуття, яка забезпечує виняткову легкість прилягання, зі стратегічними частинами зі шкіри та тканин з еластаном. Універсальне взуття, зручна посадка та ідеальне прилягання до ніг. Дуже добре підходить для щоденних важких вправ.

Adrun12

Ознайомтеся з нашим каталогом та зв'яжіться з нами!
Ми з нетерпінням чекаємо нашої спільної, оптової співпраці!