Жіноча термобілизна серії Intense италійського бренду Spaio идеально підійде для занять спортом цілий рік. Модель має легку компресію та всі функції терморегуляції, необходні для забезпечення максимального комфорту в носінні.

Основна ціль - підтримувати температуру тіла на рівні 37С, котра є найбільш оптимальною для эфективних фізичних нагрузок. Структура матеріалу виконана  за допомогою тонких нитей, які щільно вплетаються в матеріал.

За рахунок унікальної системи Intense ThermoDry досягається эфективний відвод зайвого тепла і вологи назовні, а технологія збільшення повітряних каналів гарантує якісну циркуляцію повітря та посилення природної властивості организму до терморегуляції. Саме завдяки цьому матеріал зберігає свою структуру навіть при інтенсивному русі. 

Крім того, система компресії діє на перемінном тиску, дає м'яке навантаження на шкіру, таким чином покращуючи транспортировку кисню та поживних речовин до м'язів, забезпечуючи більш швидку регенерацію организму.Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: Термолегінси жіночі SPAIO Intense Lime, W023-340, Італійська термобілизна SPAIO, Термобілизна